Optický internet - Karlovy Vary

 

 Nastavení smtp serveru

Jestli pro práci s elektronickou poštou používáte klienta, u kterého je potřeba zadat server SMTP, tak do této kolonky zadejte smtp.sloane.cz

 Technické parametry

Internet po optickém kabelu je dnes nejlepší možnou technologií. Optickým kabelem putuje "pouze světlo", takže nemůže vzniknout žádné rušení, jako v případě xDSL, CATV nebo Wi-Fi. Navíc jedno optické vlákno má přenosovou kapacitu v řádech Gbit/s, takže má perspektivu do budoucna, ať už ve zvyšování rychlosti internetu, nebo umožní v nejvyšší kvalitě poskytování IPTV (televizní signál po internetu), HD IPTV (televizní signál po internetu ve vysokém rozlišení), VoIP (telefon po internetu). Poruchy u optiky jsou vzácné, vznikají ve většině případů fyzickým přerušením kabelu, nebo chybou na straně uživatele (zavirovaný počítač).

U internetu neaplikujeme FUP (omezení přenesených dat). Všechny naše nabízené rychlosti jsou symetrické (tzn. stejná rychlost odesílání i přijímání). Nejnižší garantovaná rychlost v případě nějakého technického problému je 64/64 kb/s.

Domy v Karlových Varech síťujeme optikou a vybavujeme zařízeními na své vlastní náklady, uživatel platí pouze instalační poplatek v bytě - natažení kabelu až k počítači.

 Ceník

Nabízené rychlosti (přijímání/odesílání)

cena (vč. DPH)

20 Mb / 20 Mb

250 Kč
100 Mb / 100 Mb 400 Kč
200 Mb / 200 Mb 1 000 Kč

Platí se jednorázový poplatek při zřizování internetu - náklady na dotažení kabelu až k Vašemu počítači. Náklady se obvykle pohybují okolo 1000 Kč. Náklady můžete snížit tím, že si cestu pro kabel připravíte - odstěhujete nábytek, vyvrtáte si průraz skrz zeď, kudy chcete kabel vést a pod.

 Pokrytí

Červeně označené domy jsou kompletně zapojené kabeláží a připojení nových uživatelů je do cca 7 dnů.

Zeleně označené domy - v současné době zde instalujeme síť, připojování nových uživatel do cca 14 dnů.

Modře označené domy jsou v dosahu optického páteřního rozvodu a připojovat případné nové zájemce budeme dle projeveného zájmu - dle nových závazných přihlášek.

Přehledová mapka DRAHOVICE

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehledová mapka RŮŽOVÝ VRCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 Soubory ke stažení a náhledu

Smlouva
Všeobecné podmínky
Ceník VoIP - telefonování
Ceník zařízení pro VoIP